użytkownik hasło logować automatycznie podczas następnej wizyty?
zapomniałem(am) hasła : rejestracja
fotogalera.nowytarg.pl
strona główna / Kategorie ogólne / Krajobraz / The story-telling tree
nawigacja
poprzednie zdjęcie: ***   następne zdjęcie: Piątkowe :)
The story-telling tree
The story-telling tree

informacje
opis A kiedy tam przybyliśmy, dość gwałtownie zrobiło się mroczno i zimno.
W powietrzu wyczuwalne było jakieś dziwne napięcie, tak jak byśmy nie byli tam sami. A drzewo zdawało się mówić. Nie był to jednak zwykły dźwięk. To rodzaj jakiejś wibracji o częstotliwości, której normalnie nasze uszy nie rejestrują. Z jednej strony jakaś magia chciała nas tam zatrzymać dłużej. Prowokowała i zachęcała do pozostania. Czułem to. Z drugiej strony pragnąłem iść stamtąd jak najprędzej. Zatrzymywała mnie jednak. Zdałem sobie sprawę, że słyszę pojedyncze słowa, które wypowiada. Wtedy jeszcze nie potrafiłem złożyć tego w zdanie. Tylko słowa, pojedyncze słowa... 44, otworzy, wiatraki... Byłem coraz bardziej przestraszony. Postanowiłem wracać. Sebastian czekał już na mnie. Był blady i przerażony. Bez słowa zawróciliśmy i poszliśmy drogą w kierunku wsi.
Wiele dni upłynęło nim dotarłem tam jeszcze raz.
A jakaś siła nie pozwalała mi przestać myśleć o tym wydarzeniu. Przez wiele dni moją głowę zaprzątały usłyszane słowa. I wiele też dni upłynęło nim zrozumiałem co usłyszałem. A brzmiało to tak: "Nim wiatraki się zakręcą, 44 razy szuflada się jeszcze otworzy"
I choć z tych pojedynczych słów złożyłem w końcu zdanie to jednak kolejnych też wiele dni upłynęło nim zrozumiałem w końcu jego sens...
Pozdrawiam!
słowa kluczowe Krajobraz, Iceflower
data 22.08.2010 08:09
wyświetleń 790
ściągnięć 0
ocena 0.00 (0 głos(ów))
rozmiar 106.0 KB
nadesłane przez Iceflower
komentarze
brak komentarzy do tego zdjęcia
powered by 4images 1.7.6 / copyright © 2002 4homepages.de / Nowy Targ